Oferty pracy

Inspektor Nadzoru branży budowlanej z uprawnieniami bez ograniczeń

Nazwa stanowiska Inspektor Nadzoru branży budowlanej z uprawnieniami bez ograniczeń
Nazwa firmy: NBQ Sp. z o.o.
Wymagania: o najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inspektora nadzoru robót w branży budowlanej
Oferowane warunki Miejsce pracy: Warszawa
Umowa: zlecenie lub umowa o pracę
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Liczba wakatów: 1
Adres składania aplikacji oraz rodzaj wymaganych dokumentów: CV należy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@nbq.pl

Asystent inspektora nadzoru budowlanego

Nazwa stanowiska Asystent inspektora nadzoru budowlanego
Branża oferty Architektura/Budownictwo/Inż. wodno-lądowa
Zadania:
  • pomoc w nadzorowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi,
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych,
  • nadzór nad prawidłowością i terminowością usunięcia wad i usterek stwierdzonych w czasie odbiorów jakościowych,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • współpraca z wykonawcami robót budowlanych,
  • przygotowywanie raportów dla celów kontrolnych.
Wymagania:
  • wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo lub inżynieria sanitarna (ew. ostatni rok studiów),
  • dobra obsługa komputera – w szczególności programy Word i Excel,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność uporządkowania dokumentów

Inspektor nadzoru robót sanitarnych

Wymagane kwalifikacje:

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych bez ograniczeń.

Wymagane doświadczenie zawodowe:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inspektora nadzoru robót w zakresie sieci sanitarnych.

CV prosimy przysyłać na adres: rekrutacja@nbq.pl.