O firmie

Firma obsługuje pełen proces inwestycyjny: poczynając od wstępnych założeń techniczno–ekonomicznych, etap zapewnienia finansowania, przez koordynację prac projektowych i nadzór inwestorski, po dozór nad  procedurami dopuszczenia do użytkowania oraz wykonawstwem.

 

NBQ opiera się na uniwersalnych zasadach i wartościach, które zapewniają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, a nam pozycje rzetelnego i wiarygodnego partnera.

 

Proces inwestycyjny, wbrew pozorom nie jest miłą i łatwą przechadzką, przypomina raczej pełne napięcia przejście przez swoiste “pole minowe”, na którym pozostawionemu sobie samemu Inwestorowi grożą przypadki tyleż niespodziewane, co nieprzyjemne. Pomocny w tej podróży będzie niewątpliwie nasz nadzór inwestorski, a specjaliści tacy jak inspektor nadzoru czy inżynier kontraktu, dołożą wszelkich starań byście dotarli państwo bezpiecznie do celu.

 

Wszyscy nasi Klienci, mogą mieć pewność, że do Ich inwestycji podchodzimy jak do własnych. Pełne zaangażowanie, duże doświadczenie naszego zespołu, codzienny udział w pracach specjalistów różnych branż – pozwala nam oferować naszym klientom NOWĄ JAKOŚĆ w ich działaniach na polu inwestycji budowlanych.

 

Firma działa na terenie całego kraju.  Miasta w których uruchomiliśmy oddziały do państwa dyspozycji to:  Szczecin oraz Warszawa, a także biura lokalne związane z miejscem realizacji inwestycji: Świnoujście, Katowice.  W 2010 roku firma przekształciła się i obecnie działa pod nazwą NBQ Sp z o.o.

 

Mam nadzieję, że Państwa również powitamy wśród naszych Klientów.

Nasi Partnerzy: